Skip to Content
VIBLOG
Modlitwa Za Zmarłego
poland Admin_ / February 6, 2022

Modlitwa Za Zmarłego. Wieczny odpoczynek racz im dać panie , a światłość wiekuista niechaj im świeci , niech odpoczywają w pokoju wiecznym.amen{50 razy) o rany najświętsze naszego jezusa , któreście tyle bólu i krwi go. Z żalem i tęsknotą myślę o bliskim mi, którego bóg powołał do siebie.

3 mało znane modlitwy za zmarłych
3 mało znane modlitwy za zmarłych from pl.aleteia.org

Modlitwa za zmarłych do 40 dni odbywa się to na wiele sposobów: Synu, odkupicielu świata, boże, zmiłuj się nad nami. Może to być modlitwa za zmarłego tatę w rocznicę śmierci, tuż po jego odejściu lub po prostu modlitwa codzienna za zmarłą osobę.

Modlitwy Za Zmarłych Na Cały Tydzień.

Wieczny odpoczynek racz im dać panie , a światłość wiekuista niechaj im świeci , niech odpoczywają w pokoju wiecznym.amen{50 razy) o rany najświętsze naszego jezusa , któreście tyle bólu i krwi go. Modlitwa za zmarłego w rodzinie. Modlitwa za zmarłego o uwolnienie od grzechów i kar.

Modlitwa Za Zmarłego Ojca To Piękna, Potężna Modlitwa Przeznaczona Do Prywatnego Odmawiania.

Najświętszy panie, wszechmogący ojcze i wieczny boże, w jezusie chrystusie, synu twoim, jaśnieje nam nadzieja zbawiennego zmartwychwstania. Modlitwy za zmarłychna cały tydzień. Boże wszechmogący, do ciebie z nadzieją zupełną w miłosierdzie twoje, pokorną modlitwę zanoszę, prosząc cię za duszę sługi twojego (służebnicy twojej), aby od wszelkich swych nieprawości i wszelkiej za nie kary była za łaską twoją wyzwolona.

Modlitwa Za Zmarłego O Uwolnienie Od Grzechów I Kar.

Dziś dziękuję za przyjaźń, którą mnie darzył, i za pokój, jaki roztaczał wokół siebie, za dobro, które swymi rękami siał. Przyjmij, panie, nasze modlitwy za duszę twojego sługi n. Duchu święty, boże, zmiłuj się nad nami.

Baranku Boży, Który Gładzisz Grzechy.

Najświętszy panie, wszechmogący ojcze i wieczny boże, w jezusie chrystusie, synu twoim, jaśnieje nam nadzieja zbawiennego zmartwychwstania. Modlitwy do matki bożej za dusze w czyśćcu. Święta maryjo, módl się za nim (nią), (nimi).

Modlitwa Za Zmarłych Do 40 Dni Odbywa Się To Na Wiele Sposobów:

Spraw, prosimy cię, panie, aby ta modlitwa wyjednała zbawienie. Modlitwa za duszę osoby zmarłej. Nakłoń, panie, ucho ku prośbom pokornie przez nas zanoszonym do twego miłosierdzia i umieść w krainie pokoju i światłości duszę twojego sługi n., której kazałeś odejść z tego świata, oraz włącz ją do społeczności twoich świętych.

Comments
No comments yet, take the initiative.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

VIBLOG © 2022