Skip to Content
VIBLOG
Słownik Polsko Niemiecki
poland Admin_ / November 18, 2021

Słownik Polsko Niemiecki. Dokładne tłumaczenia dla użytkowników indywidualnych i zespołów. Faktycznie możemy tłumaczyć z polskiego na 44 języków.

Słownik PolskoNiemiecki NiemieckoPolski ISBN8371411871
Słownik PolskoNiemiecki NiemieckoPolski ISBN8371411871 from systemgaz.com.pl

Słownik niemieckiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki. Słownik składa się z 257 kategorii tematycznych i około 17 000 haseł, na tym blogu udostępniany jest w formie niezmienionej, nie był także poddany korekcie. Oczywiście możesz również tłumaczyć z niemieckiego na polski, gdyż obie strony słownika są przeszukiwane jednocześnie.

Darmowa I Bez Reklam, Także Offline.

Codziennie miliony ludzi tłumaczą za pomocą deepl. Aby przetłumaczyć z polskiego na niemiecki, wprowadź tekst do górnego formularza edycji i naciśnij przycisk tłumacz. Słownik niemieckiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki.

Dzięki Ciągłej Kontroli Haseł Przez Przeszkolonych Leksykografów Możemy Zapewnić Szczególnie Wysoką Jakość Słownika.

Linguee ä ö ü ß ą ę ł ó ź ż ń ć ś. Słownik niemieckiego z bazą nowoczesnego słownictwa, ciągłe aktualizacje bazy haseł, testy ze znajomości rodzajników Dodaj proszę nowe wyrażenia do słownika.

Ponadto, Dajemy Naszym Użytkownikom Możliwość Skorzystania Z Dodatkowych Atrakcji, Jakimi Są M.in.

W oknie edycji na dole znajdziesz przetłumaczony tekst. Glosbe to projekt społecznościowy, tworzony przez ludzi takich jak ty. Oczywiście możesz również tłumaczyć z niemieckiego na polski, gdyż obie strony słownika są przeszukiwane jednocześnie.

Możesz Przetłumaczyć Słowo Lub Wyrażenie Z Polskiego Na Niemiecki, Wpisując Je W Okienko Wyszukiwania Powyżej.

Natychmiast tłumacz teksty i całe dokumenty. Słownik składa się z 257 kategorii tematycznych i około 17 000 haseł, na tym blogu udostępniany jest w formie niezmienionej, nie był także poddany korekcie. Dict.cc möchte es seinen benutzern ermöglichen, ihr wissen mit anderen zu teilen.

Prawo Domagania Się Od Drugiego Działania Lub Zaniechania (Roszczenie), Ulega Przedawnieniu.

Pomóż nam zbudować najlepszy słownik. Dokładne tłumaczenia dla użytkowników indywidualnych i zespołów. Bezpłatna usługa google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.

Comments
No comments yet, take the initiative.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

VIBLOG © 2022